
Het hosten van FileMaker Pro-databases vraagt specifieke kennis en technisch geschikte hardware. Tevens is het belangrijk dat de dataverbinding over voldoende bandbreedte beschikt. Dit alles brengt de nodige investeringen met zich mee. CARD Solutions biedt u dan ook de mogelijkheid om uw database te hosten (FileMaker Pro database hosting). U hoeft in principe niet eens te beschikken over een website. Ook integratie in uw eigen website is werkelijk zeer eenvoudig: slechts een link naar uw database op onze CARD Serversystemen is voldoende!
Voor het hosten van FileMaker Pro-databases is een zgn.
Webhostingspakket vereist (Instant web publishing, XML). CARD Solutions ondersteunt Filemaker Pro 7/8/8.5/9/10/11 Client server en weboplossingen.
FileMaker Pro-platform Momenteel biedt CARD Solutions een FileMaker Pro-platform aan: FileMaker Advanced Server 9.
Dit platform werkt vanaf een Apple OS X-machine en draait de native door FileMaker Pro geboden hosting. Dit is in FileMaker Pro 5 de Web Compagnion en in FileMaker Pro 9 de Instant Web Publishing/XSLT/XML/PHP5.
Beheer Bij het webhostingpakket behoort een FTP-account waarmee u bestanden op een van de CARD webservers kunt plaatsen. Door middel van een beheertool kunnen deze bestanden door uzelf online en offline geplaatst worden. Deze tool is enkel beschikbaar voor FileMaker 9.
Storingsmelding en monitoring CARD Solutions heeft een aparte server draaien die al haar diensten bewaakt. Mocht het toch voorkomen dat uw site problemen geeft dan kunt u via een
formulier op de website een melding daarvan versturen. Afhankelijk van de aard van de storing gaat er een SMS-bericht naar de beheerders van CARD Solutions en zal de storing zo spoedig mogelijk worden opgelost.
Back-up Elke nacht wordt er automatisch een back-up gemaakt van alle data. Mocht een server crashen, dan kan CARD Solutions deze weer snel online zetten met data uit de back-up. Mocht het noodzakelijk zijn om een bestand uit het verleden terug te zetten, dan is dit mogelijk, maar uitsluitend op basis van ons uurtarief. Het is ook mogelijk dat CARD Solutions in haar FileMaker Pro-server een aparte back-upregel/schema aanmaakt, zodat u in een aparte directory een reserve kopie heeft. Extra kosten voor deze dienst: € 5,- pér maand.
Databasetoegang tot FileMaker Dit is mogelijk door met een VPN applicatie toegang te krijgen tot het CARD netwerk en de servers via een VPN-tunnel. Extra kosten voor deze dienst: € 5,- pér gebruiker pér maand.
Dealer mogelijkheid Het is mogelijk voor dealers om klanten voor hosting bij CARD Solutions aan te brengen, hiervoor heeft zij een aparte kortingsstructuur. Indien u hierin bent geïnteresseerd kan CARD Solutions voor u een
aanbieding maken. U dient haar dan wel te voorzien van extra informatie, zoals welke methode van hosting nodig is en het aantal klanten dat u jaarlijks verwacht.
FileMaker ontwikkeling De software-op-maat producten zijn gebaseerd op FileMaker Pro, een zeer flexibel en veelzijdig databaseprogramma. Indien u reeds een FileMaker Pro-database heeft, kan deze verder ontwikkeld worden. CARD Solutions is een Member of the FileMaker Business Alliance (FBA). CARD Solutions heeft al vele jaren ervaring met
FileMaker database ontwikkeling en websitepublishing. CARD Solutions is deelnemer van FileMaker FBA en TechNet.
Voor het ontwikkelen van Filemaker Pro-databases (software op maat) hanteert CARD Solutions een uurtarief van € 105.- excl. btw per uur.

CARD Solutions is een
FileMaker Business Alliance member.
Aanvragen Bekijk
hier de pakketten. Vraag nu uw FileMaker hostings pakket aan:
Bel CARD Solutions op: tel. 038-423 35 36.